يادداشتهايی از کانادا

خياط و کوزه (بعدي) » صفحه اصلي « (قبلي) غريبِ آشنا
 
Tuesday, June 28, 2005

طرف داره يه عالمه حرف‌های عجيب و غريب که كلي جاي انتقاد داره ميزنه، ما بند کرديم به اينکه ایشون خوش‌تیپ نيست و كلي متلك بارش مي‌كنيم. آخه به چهره طرف چکار داريم؟ مگه ملاک تيپ و قيافه‌ست؟ مگه طرف ادعاي خوش‌تيپي کرده؟ مگه خودمون و اطرافيانمون چه جوري هستيم؟ چهره که دست آدم نیست. مستقل از هر ایده و مرامي كه داريم، خودمون رو جای خانواده طرف بذاریم. آخه انصافه؟ این حرفها جز تخریب غیرمنطقی چی ميتونه باشه؟

از انتخاب این آقا منم خوشحال نیستم ولی نباید از هر چیزی که فکر می‌کنیم میتونه به ضرر مخالفمون تموم بشه سوءاستفاده کنيم يا به هر وسيله‌اي تحقيرش كنيم. تازه تو اين كار هم عادل نيستيم و همه رو با يه چوب نمي‌رونيم. اون دوست نويسنده حروف اول دو بخش فاميلي طرف رو كه از قضا مثل حروف اول اسم و فاميل خودشه، بجاي اسم كاملش بكار ميبره. همين جور حرفهاست که بین مردم یه جامعه فاصله میندازه.

بدعت غلط نذاريم و از بدعت‌گذار غلط هم حمایت نکنیم. وقتي از حقي دفاع کرديم و از ناحقي برائت جستیم اونوقت ميتونيم انتظار به مثل داشته باشيم. مسير و روش غلط براي رسيدن به يک هدف مقدس، ميتونه قداست آن هدف رو خدشه‌دار کنه. نگيم شیک‌پوشی که دست خودشه! منم سلیقه ایشون رو براي خودم دوست ندارم ولی اختیار لباس پوشیدن خودشو که داره! آیا این نمیشه مثل همون کاری که اونا با بقيه می‌کنند؟ تا جائی که من دیدم لباسهاش نه کثیف و خاکی بود نه عجيب و غريب. داره رئيس جمهور ميشه، نمي‌خواد که ..........
استغفرالله


همای سعادت را پرسیدند:
چرا روی محمود آقا نشستی؟
گفت: برای قضای حاجت کجا می نشستم؟


از: yoota

آخه...

تو تخريب شخصيت حق با توهه ...


از: كتبالو

حرفت كاملا معقول و متين و به جاست. من هم موافقم.


از: Lili

کاملا منطقی و معقول.


از: AR

منم موافقم چهره دست آدم نیست، اما اون پشم گردن چرا! فعلا هم که در نبود کارنامه‌ی سیاسی و برنامه‌ی مشخص چیز دیگه‌ای برای سنجش نیست.


از: مهدی

آفرین. همه حرفت کاملا منطقی و معقوله. انگار ما هم داریم همون رفتاری که اونها این هشت سال اخیر می کردند را انجام می دهیم. انگار فرقی نداریم!